FAQ

Zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu!

 

1. Jaka jest różnica między masażem tradycyjnym a masażem olejkami aromatycznymi?

Tradycyjny masaż tajski to bardzo intensywny masaż wykonywany w ubraniu. W trakcie tego masażu nie używane są olejki. W Tajlandii, masaż ten traktowany jest jako masaż leczniczy. Masaż olejkami aromatycznymi jest mniej intensywny i bardziej relaksujący. Więcej informacji na temat rodzajów masażu znajdziesz w zakładce "Oferta"

 

2. Czy mogę odwołać lub zmienić termin umówionej wizyty?

Różne rzeczy się zdarzają i jak najbardziej my to rozumiemy. Prosimy jednak aby odwołanie wizyt nastąpiło minimum 5 godzin przed umówionym masażem. Pozwoli to innym klientom zapisać się na tą godzinę. Z Państwem uzgodnimy inny termin wizyty.

 

3. Jaką formą płatności mogę zapłacić za wizytę?

W salonie przyjmujemy wszystkie karty płatnicze i kredytowe oraz gotówkę. Za usługę można zapłacić również przelewem kupując zaproszenie w naszym sklepie online

 

4. Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu zaproszenia?

Taka możliwość istnieje kiedy zaproszenie było zakupione w okresie kiedy nie obowiązywała promocja. Prosimy o kontakt z salonem w celu uzgodnienia szczegółów. Zaproszenie straci ważność jeśli nie pojawisz się w umówionym terminie bez wcześniejszego kontaktu z salonem.

 

5. Ile dni wcześniej powinniśmy umówić się na masaż?

Nie ma reguły co do terminów dostępnych w naszym salonie. Generalnie dla jednej osoby na jedną godzinę miejsce się znajdzie kiedy zadzwonisz dzień wcześniej. Dla 2-5 osób sugerujemy kontakt wcześniejszy - 2-3 dni przed planowaną wizytą.

 

6. Gdzie mogę zaparkować?

Przy ulicy Długiej są płatne miejsca parkingowe na ulicy (Podstrefa A). 5 minut od salonu jest też Kupiec Poznański oraz Stary Browar gdzie znajdują się płatne miejsca parkingowe. W weekendy może zdarzyć się możliwość parkowania na parkingu prywatnym przy salonie. Aby ustalić czy taka możliwość jest, prosimy o kontakt z salonem 10-15 minut przed umówioną wizytą.

 

7. Kto wykonuje masaże w Thai-Land Massage?

Od 2009 roku, w naszym salonie masaże wykonują doświadczone masażystki z Tajlandii

 

8. Czy oferujecie masaż erotyczny?

Tradycyjny Masaż Tajski nie ma nic wspólnego z masażem erotycznym i takich usług w naszym salonie nie wykonujemy

 

9. Czy inna osoba może skorzystać z zaproszenia otrzymanego przeze mnie?

Zaproszenie jest wykorzystywane przez okaziciela w dniu wizyty. Poinformuj nas o zmianie podczas dokonywania rezerwacji.

 

10. W jaki sposób przygotować się do masażu?

Wszystko co jest potrzebne do masażu znajduje się na miejscu w salonie więc ze sobą nie trzeba nic przynosić. Można w domu zostawić kolczyki i inną biżuterię ponieważ w trakcie masażu się nie przyda.

 

11. Jestem w ciąży. Czy mogę skorzystać z masażu?

W naszym salonie masaże wykonują bardzo doświadczone masażystki. Sugerujemy aby w pierwszej kolejności uzgodnić z własnym lekarzem czy może Pani skorzystać z masażu. Nasze masażystki stanowczo sugerują aby osoby w pierwszym trymestrze nie korzystały z masażu. Później proponujemy łagodny masaż olejkami aromatycznymi lub masaż stóp.

12. Czy zakupione zaproszenia jako prezent są imienne?

Zaproszenia zakupione online nie są imienne. Zakup dotyczy konkretnego masażu dostępnego w naszym sklepie internetowym. Zaproszenia zakupione w naszym salonie przy ulicy Długiej 14 mają miejsce gdzie można wpisać informacje typu: od kogo, dla kogo i z jakiej okazji.

end faq